Plisy, wyglądem przypominające harmonijkę, stanowią bardzo delikatną osłonę okna. Umożliwia dwuczęściowe odsłonięcie okna, gdy plisa znajduje się tylko w jego środkowej części.

Kiedy plisy sprawdzą się najlepiej?

Nie bez znaczenia w wyborze jest wygoda codziennego użytkowania rolet plisowanych i dostępność rozmaitych wersji kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je nie tylko do swojego gustu ale także stylu aranżacji wnętrza. Ważne jest również to, że dobrej jakości plisy sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – sypialni, salonie, kuchni, a nawet łazience.

Będą dużo lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne firanki m.in.:

  • w oknach balkonowych – w przypadku okien, które często otwieramy na oścież, firanki nie będą praktycznym rozwiązaniem, a stale przesuwane, narażone na przeciągi szybko się zniszczą.
  • na poddaszu i w oknach o niestandardowych rozmiarach  – tu klasyczne zasłony, czy firanki nie będą dobrze wyglądały. Przy oknach dachowych, skosach zarówno firany, jak i zasłony musiałyby od nich odstawać, dlatego w tym wypadku plisy będą dużo ciekawszym rozwiązaniem.
  • w małych pomieszczeniach – gdy każdy centymetr się liczy, przylegające do okna plisy nie zabiorą cennego miejsca
  • w nowoczesnych wnętrzach – gdzie proste i eleganckie plisy okienne wyglądają zdecydowanie lepiej niż masywne zasłony zwisające z karnisza.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do współpracy. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą opcję do Twojego wnętrza. Skontaktuj się z nami.

Sprawdź również:

Potrzebujesz naszych produktów? Skontaktuj się!